Романтичний стиль в одязі для дівчат і жінок
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51020.jpg)
Що це таке
Романтичний стиль в одязі дівчини – це образ тих предметів її гардеробу, який підкреслює її ніжні, по-весняному свіжий і по-літньому теплі риси. Такий стиль може обвораживать, залишати загадку, дарувати почуття легкості і безтурботності.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51021.jpg)
В основі образу – речі, які добре підкреслюють жіночий силует, роблять його більш привабливим, що летять. Для складання романтичного гардеробу використовують речі ніжних тонів, як правило, дуже легких тканин. Текстура одягу в образі ніби огортає фігуру, робить її більш витонченою, плавною, рухомий, іноді – ніби кружляє в танці.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51022.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51023.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51024.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51025.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51026.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/2/5102/51020.jpeg)
Серед найбільш популярних тканин для складання романтичного гардеробу – шовк, м'який бавовна, атлас, оксамит. Ще одним ледве помітним елементом може стати наявність різних бантів, мережив, рельєфів і орнаментів. В деталях стилю ховається кокетливість, деякі предмети одягу як би заграють між собою. Тут немає місця холодності, зухвалості і викликає акцентам. Тут тільки гармонія, невимушеність, розслабленість.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51027.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51028.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/51029.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510210.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/2/5102/51021.jpeg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510211.jpg)
Романтичний стиль в одязі може добре відбивати характер натури дуже витончених і вразливих. Такий спосіб допомагає в складанні вечірніх нарядів, а також комплектів для міських прогулянок, походів у кафе, ресторани, кіно і театри.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510212.jpg)
Характеристика та основні риси
Романтичний стиль в одязі з'явився в кінці 19 століття. Це період романтиків, мрійників, балів і вищого суспільства. У пушкінські часи образи були навмисними, важкими, з більш громіздкими елементами. З плином часу образи ставали все більш стриманими, гармонійними і не такими помітними. До них додавалася особлива витонченість і скромність.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510213.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510214.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510215.jpg)
В 20 столітті з'являється такий напрямок, як Прованс, яке досить близько по візуальному відповідності романтичному стилю. Тепер в образі дівчат і жінок того часу стає більше офіційних, ділових елементів, що пов'язано з переходом до індустріального суспільства. Їх вбрання більш практичні, застосовні до повсякденної діяльності. У їх одязі з'являється ніжність, додається провінційність, в гардеробі більше не зустрічаються надмірності.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510216.jpg)
Романтичний стиль сьогодні – це жіночність, присутність якоїсь загадки в, здавалося б, абсолютно звичайному одязі. У повсякденні вбрання романтики додають летючі сукні і подовжені спідниці, блузки і кардигани, аксесуари та взуття.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510217.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510218.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510219.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510220.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510221.jpg)
Особливості та переваги
Особливість романтичного стилю – в його незамінності та універсальності. Образи з такого одягу можна складати фактично в будь-фактурах та кольорах. Предмети такого гардеробу підходять навіть самим суворим і неприступним натурам, роблять їх більш елегантними, розкутими, м'якими. Романтично стиль завжди знаходиться у виграші над іншими образами: ви можете надіти плаття, як на роботу, так і на прогулянку з дитиною в теплу погоду. Такі речі завжди будуть гармоніювати з будь-якою зовнішністю, робити її більш привабливою і розташовує до себе.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510222.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510223.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510224.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510225.jpg)
Романтичний стиль також добре підкреслює фігуру, допомагає зробити акценти на привабливості і доглянутості. В образах не вимагається додаткова фурнітура, зрідка можна спостерігати додавання стрічок, мережив, шнурівок або жабо.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510226.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510227.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510228.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510229.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/2/5102/51022.jpeg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510230.jpg)
Кому підійде
Романтичний стиль підійде як натурам витонченим, так і досить рішучим і цілеспрямованим. Спосіб демонструє, з одного боку, застиглий час – адже романтика не виходить з моди майже два століття, з іншого боку – такий образ завжди бездоганний. Красива хода, мила посмішка, сяючі очі, рівний голос і плавні рухи. Для цих дівчат і жінок романтичний образ підходить ідеально.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510231.jpg)
Романтика в одязі до лиця не тільки струнким дівчатам, але і тим леді, які мають гарні форми. І в першому, і в другому випадку, летючі елементи підкреслюють всю жіночність і красу.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510232.jpg)
Модні тенденції
У сучасному романтичному стилі для дівчат і жінок можуть бути такі предмети одягу, як сукні, спідниці, брюки, блузки, капелюшки, біжутерія та взуття. Романтичне плаття або спідниця демонструє всю красу жіночих ніг, передає легкість в ході, зазвичай вибирається середня або максимальна довжина.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510233.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510234.jpg)
Переважні – напівпрозорі тканини, на зразок сонця або полусолнца за кроєм, які доповнені драпіровками і складками. Не виключені також сукні та спідниці в стилі асиметрії, у вигляді дзвіночка або балона. До таких предметів гардероба може бути пришита тасьма, стрічки, мереживо, бісер.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510235.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510236.jpg)
Ще один предмет гардеробу, який може бути використаний у складанні романтичного образу, це штани. Як правило, вибираються дуже легкі тканини, які добре обволікають силует, мають вільний крій. Перевагою користуються постільні та світлі тони. Те ж можна сказати про блузках.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510237.jpg)
Використання светрів і кардиганів також допустимо в романтичній манері одягу. Бажано використовувати приталений крій, який може добре і вигідно підкреслити вашу фігуру. Краща кольорова гама – однотонна.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510238.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510239.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510240.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510241.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510242.jpg)
Що стосується взуття, то обов'язковою умовою повинна бути її жіночність. Туфлі повинні добре сидіти на нозі, вигідно підкреслювати стопу. Часто у романтичних образах використовується взуття на підборах і шпильках.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510243.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510244.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510245.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510246.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510247.jpg)
Капелюшки і біжутерія підбираються за смаком. Головні убори та фарбування можна прикрашати квітами, бантами, вуаллю і навіть стразами.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510248.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510249.jpg)
Складна романтика
Складний романтичний стиль демонструє впевненість дівчини або жінки. Серед його основних ідей – це крихкість і витонченість, аристократизм і таємничість, поетичність і таємничість. У такому образі всі деталі ніби зливаються, кожна річ виконує свою функцію, і в той же час доповнює іншу. Тканини – легко драпіруються, складаються в волани. Виключені міні-спідниці. Складний стиль зручний, практичний, підходить для щоденних справ, викликає довіру, повагу, показує спроможність дами.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510250.jpg)
Серйозна романтика
Серйозна романтика вказує на певну загадку в образі і в той же час привабливість. Цей стиль – томний, крихкий, передбачає тонку душевну організацію, гармонію. Така романтика має подібності з готичним, вікторіанським і вінтажним стилями. Серед основних кольорів, які використовуються при складанні гардероба – це бузковий і фіолетовий. Досить часто можна зустріти тканини з такими фактурами, як перламутр, шовк, блиск.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510251.jpg)
Одяг серйозного романтичного гардероба дуже витягнута, подовжена, тому добре підходить для струнких дівчат, які віддають перевагу використовувати в своїх образах холодні тони. Використовуються складні крої, іноді з елементами асиметрії.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510252.jpg)
Наївна романтика
Наївний романтизм передбачає повітряні силуети, приміром, це можуть бути рукава у вигляді воланів, ліхтариків, з використанням мережива або вишивки. У таких силуетах важлива обтічність образу, його витонченість. Ідеальною тканиною для виконання образу може стати шифон або шовк. Дівчина або жінка, яка називає себе наївним романтиком, може бути дуже сентиментальною в житті, любити світ і навколишніх людей. У такий леді дуже душевний, проникливий погляд. Такі дівчата можуть часто запізнюватися, не поспішати, робити різкі рухи, іноді навіть драматизувати.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510253.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510254.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510255.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510256.jpg)
Огляд колекцій від «від кутюр»
Оскар Де Ла Рента в 2010 році представив публіці колекцію весна-літо 2011, в якому були використані романтичні мотиви. Тиждень моди пройшла в Нью-Йорку. Серед образів – шифонова сукня в підлогу, летить комбінезон м'ятного кольору, ажурний жакет, сукня А-силуету, на якому був розміщений квітковий принт.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510257.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510258.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510259.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510260.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510261.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510262.jpg)
А роком пізніше, іменитий бренд Valentino показав жіночу колекцію весна-літо 2012. У ній були зібрані розвиваються і хвилясті сукні і шорти, в якості прикрас обрані вишивка, стрази, намистини. Колекція виконана переважно з таких тканин, як мереживо, шовк, шифон, в кольорову основу лягли постільні відтінки, наприклад, блакитний, рожевий, білий і червоний.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510263.jpg)
В цьому ж 2012 році світ побачила колекція Blumarine Blugirl весна-літо 2013, яка була показана на тижні моди в Мілані. У представлених образах блищали широкі рукави, сукні у вигляді подовжених сорочок, напівпрозорі туніки. Шифон, мереживо, шовк – такі матеріали стали основою колекції. Романтичний стиль активно використовують у своїх образах такі зірки, як Шарліз Терон, Джессіка Альба, Скарлет Йоханссон, Діана Крюгер.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510264.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510265.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510266.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/2/5102/51023.jpeg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510267.jpg)
Стильні образи
Як же одягатися в романтичному образі? Уявіть і відчуйте ноти любові, ласки, ніжності. Спробуйте з допомогою предметів одягу підкреслити всю вашу жіночність і стрункість.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/1/5102/51020.png)
Не варто використовувати яскраві, кричущі кольори. Вибирайте постільні відтінки, підбирайте світлі тони. Вибирайте природні принти – з квітами, хмарами, хвилями, орнаментами, які друкує візерунки. Підбирайте максимально прості тканини, які можуть легко облягати фігуру, підкреслювати її переваги, додавайте вишукані мережива.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510268.jpg)
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/5102/510269.jpg)
Збираючи образ, уявляйте весну і літо, ті, фарби, якими просякнуті ці пори року. Намагайтеся зробити так, щоб ваша манера була максимально природною, наближеної до природи, переливалася сонячними променями і дихала дзюрчанням води. Не забувайте зачаровувати своєю невинністю, загадковістю і недоступністю.
![](http://cdn.newsdaily.com.ua/images/2/5102/51024.jpeg)
Схожі статті
Плаття в стилі «Прованс»: яке воно?
Особливості стилю Кому підійде Фасони Актуальні кольори Текстури тканин З чим носити Весільні
Жіночі подовжені піджаки
Подовжені піджаки є в гардеробі кожної модниці. Правильно підібраний блейзер не тільки зігріє плечі
Італійський стиль в одязі
Кожна дівчина мріє побувати в Італії. Для багатьох ця країна асоціюється з романтикою, фліртом і
З чим носити спідницю-тетянку?
Особливості Кому підійде Довжина Коротка В пол Кольори Матеріали Як вибрати З чим носити Ефектні
Стиль "." в одязі
Стильовий напрям в одязі «прованс» перекладається як «провінція» з французької мови, що визначає
Коментарі